Jak dobrać muzykę na wesele?

                Muzyka weselna to bardzo ważny element każdej uroczystości młodej pary. Wiele narzeczonych zastanawia się jednak jak prawidłowo dobrać muzykę do każdej części wesela tak, by nie nudziła ona gości, ani tez nie była denerwująca i każdy mógł spokojnie zjeść główne dania. Jeśli obawiamy si, że orkiestra nie będzie w stanie zagrać odpowiednich utworów najlepszym rozwiązaniem będzie dj na wesele Warszawa.

MUZYKA PRZY POSIŁKACH

sxc.hu

sxc.hu

Posiłki to kluczowy czas podczas wesela, oczywiście mówimy tutaj o głównych dania, który same w sobie powinny być atrakcją wesela, bo jak każdy wie,  na weselu je się cały czas. Muzyka podczas głównych posiłków powinna być zdecydowanie ciszej grana niż podczas tańców czy zabaw. To doskonały moment, by Dj czy też orkiestra zagrała ulubione utwory młodej pary.  Dzięki temu zabiegowi muzyka będzie obecna podczas wesela, ale nie będzie zagłuszać rozmów. Tym samym nowożeńcy stworzą klimat o którym marzyli. Zarówno oni jak i goście będą czuć się komfortowo.

MUZYKA DO TAŃCA

Przy wyborze muzyki tanecznej nie warto trzymać się narzuconej sztywnej listy przebojów. Oczywiście można mieć zaplanowany szkielet w którym w zależności od wesela będziemy dodawać lub zabierać dane utwory. Jednak ściśle określona muzyka nie jest dobrym wyborem ponieważ nie wszyscy goście lubią ten sam typ muzyki.

MUZYKA A ZABAWA

Nie ma wesele bez kultowych już dziś zabaw. Można powiedzieć, że jest to kluczowy punkt każdego wesela. Karaoke, przyśpiewki, rywalizacja taneczna to to, co na pewno rozbawi wszystkich gości. Oczywiście pamiętajmy by zabawy były zarówno dla dorosłych, dzieci ale też dla starszej części gości. Wesele bowiem jest wspólnym cieszeniem się z tego cudownego dnia. Muzyka zatem musi być dobrana w zależności od zabawy oraz wieku uczestników tak, by każdy miał chęć spróbować zaangażować się w zabawę.