która firma kosmetyczna jest najlepsza?

Z pewnością każda kobieta zastanawiała się która z firm kosmetyków jest najlepsza. Nie zawsze poszczególne kosmetyki są porównywalne w firmach. Czasem zdarza się, że w jednej firmie szminka jest lepsza, a w drugiej puder to mistrzostwo świata.  Poniżej przedstawiamy kilka firm, które prowadzą linie kosmetyków kolorowych, a w ostatnim czasie ich popularność wzrosła dużo bardziej.

  1. MAC – to amerykańska firma kosmetyków kolorowych, która w ostatnim czasie bardzo zyskała na swojej popularności. Generalnie do popularności marki przyczyniły się gwiazdy, (w szczególności Rihanna) które reklamowały produkty. W ofercie firmy możemy znaleźć najbardziej dziwne kolory szminek oraz błyszczyków. Dostępne są również fluidy oraz pudry. Mac oferuje również kosmetyki do oczy takie jak tuszy do rzęs, eyelinery oraz cienie do powiek. Jak w każdej firmie kosmetycznej, również tutaj znajdziemy lakiery do paznokci oraz bazy do ich pielęgnacji.
  2. Kolejna firmą, nieco tańsza od powyższej jest firma sleek. To kolejna amerykańska firma kosmetyków kolorowych, która dedykowana jest generalnie nastolatką. Nie oznacza to jednak, że pozostałe panie nie znajdą niczego dla siebie. Firma jest wszech strona i wydzieliła ze swojej oferty trzy kategorie: twarz, oczy oraz usta. Do każdej z tej kategorii przyłączone są osobne podkategorie, w których umieszczane są ulubione produkty kobiet takie jak błyszczyki, cienie oraz bronzery.

    sxc.hu

    sxc.hu

  3. Ostatnią przedstawiana firma kosmetyków kolorowych jest forma Etam. To Francuska firma bieliźniana, która nie dawno wypuściła pod swoją nazwą również kosmetyki. Wpasowując się w powyższe marki, można powiedzieć, że jest to średniej ceny marka. Jednakże jej jakość jest porównywalna do amerykańskiego MAC’a.