Sylwestrowa noc poza domem.

Coraz częściej Sylwestrowa noc spędzamy poza domem.  Wychodzimy do znajomych na  domówkę, na imprezę, do rodziny lub jedziemy do innego miasta lub kraju. Wyjątek jest tylko impreza w naszym mieszkaniu, kiedy to do nas ludzie przyjeżdżają i jesteśmy gospodarzami w sylwestrową noc.

Jeśli nie masz jeszcze pomysłu na spędzenia ostatniej nocy w roku poniżej przedstawiamy kilka propozycji:

  1. Berlin to jedna z najbogatszych stolic graniczących z Polską. Jeśli liczymy na Sylwestra spędzonego na prawdę wśród dużego grona, Brama Brandenburska będzie doskonałym pomysłem. Tam, w noc sylwestrową niebo jest białe od sztucznych ogni i efektów specjalnych. Doskonały pomysł na wielką imprezę pod gołym niebem.
  2. Paryż, idealne miejsce na spędzenie romantycznego sylwestra. Jeśli niedawno się poznaliście i chcecie, by ten wieczór był wyjątkowy sylwester spędzony na Polach Elizejskich będzie doskonałym pomysłem.
  3. W Londynie punktem kulminacyjnym podczas nocy Sylwestrowej jest niewątpliwie pokaz fajerwerków przy London Eye. Z tego koła widokowego jest najlepsza widoczność fajerwerków puszczanych o północy z Big Ben’a.
  4. Rio de Janerio, to miejsce dla odważnych. Dlaczego? Bo to chyba najdalsze miejsce do spędzania Jednakże dopiero tam, możemy zobaczyć czym tak naprawdę jest szaleństwo ostatniej nocy w roku.
  5. Chociaż Rio wydaje się znacznie odległym miastem do spędzania sylwestra, Sydney ma jeszcze bardziej abstrakcyjna odległość. Tam możemy liczyć na jedna z najlepszych imprez na świecie. Jego pozycja ustawia się zaraz przy sylwestrze w Nowym Jorku.

    sxc.hu

    sxc.hu

Jeśli natomiast sylwester za granica nie jest dokładnie tym czego szukamy i preferujemy spędzenie sylwestra w domu pod ciepłą pierzyną możemy wyskoczyć chociaż góry. To ostatnia noc w roku, warto spędzić ją inaczej. Najlepszym pomysłem będzie znalezienie noclegu np. Czarna Góra noclegi.