Kraina miodem i mlekiem płynąca.

Chociaż polska od kilkudziesięciu lat próbuje odsunąć od siebie łatkę komunistycznego państwa i stawia znacznie na infrastrukturę i nowości z zachodu, to i tak nam polaka zawsze coś nie pasuje. Czy jest to tylko nasze wyimaginowane wyobrażenie o tym, że państwo musi być idealne? Wydaje mi się, że tak.

Przecież u nas w Polsce jest wszystko. Mamy ciepłą wodę pod dostatkiem, która zapewniają nam pompy ciepła Sopot, gazu tez póki co nie brakuje, o ile Rosja nie zakręci nam kurka. Moda – oczywiście. Z galerii handlowym wręcz wylewają się modne ubrania, które są stara kolekcją zagranicznych projektantów. Jeśli jesteśmy przy galeriach handlowych jest ich na prawdę dużo, to wspaniale bo dzięki nim mamy przecież tyle miejsc pracy. Dzięki czemu grono z mieszkańców dużych miast znalazło jedną z ambitniejszych prac – czyli obsługę klienta. Trzeba pamietać, ze nie jest to zwykła praca. Tak jak Prezydent obiecywał – praca ta, jest od razu po studiach. Niesamowite jest mieć jedną pracę przez całe swoje życie, bo niestety po umieszczeniu takiego punktu w cv nie wiele z pracodawców chce nas zatrudnić.

sxc.hu

sxc.hu

 Kraina miodem i mlekiem płynąca, cóż więcej chcieć. Polskie realia są na prawdę godne uwagi. Młodzież polska może sobie nawet pozwolić na częste wakacje za granice kraju. Jestemy tak dobrze ustawieni finansowo, że czasami nasze wakacje trwają kilka lat. Młodzi ludzie spędzają je najczęściej na brytyjskich zmywakach lub jako gońce w krajach Beneluksu. Czegoż więcej można chcieć od tej krainy? Nic innego jak więcej powodów, by wyjeżdżając na wakacje.