bukiet ślubny

Organizacja wesel Warszawa często kojarzy się z wielkim trudem i niemożnością prawidłowego zorganizowania tego ważnego dnia. Wydaje mi się, że w większości są to nasze uprzedzenia. Jeśli od dawna wiemy jak ma wyglądać nasz ślub i wesel nie powinniśmy mieć z resztą większych problemów, ponieważ przeważnie to te niewiadome stwarzają najwięcej problemów.

Oczywiście nie będzie nam szło zawsze wszystko idealnie ale nie można też dramatyzować, że organizacja jest na tyle trudna, że potrzebni są nam do tego specjaliści. Najważniejsze w organizacji wesela jest to by być dobrze zorganizowanym.

Mamy kilka porad jeśli jesteśmy dobrze zorganizowani, ale nie zawsze wiecie czego chcecie. To z pewnością utrudnia organizację ślubu. Jesteśmy przekonani, że jedną z rzeczy która zajmuje największą ilość czasu jest wybór bukietu ślubnego dla Pani młodej.

Zazwyczaj dobiera się go do sukni ślubnej i do welonu. Ważne jest również by bukiet dobrze komponował się z fryzurą w której także możemy upiąć kwiaty. Najpopularniejsze bukiety ślubne to kwiaty w kształcie kuli, bukiet typu wachlarz, bukiet z białych kwiatów lub kolorowych.  Ostatnio można również spotkać bukiety ślubne ze słoneczników. Jeśli zdecydujemy się na te kwiaty pamiętajmy, by owoce kwiatów nie było zbyt duże i nie zasłaniały naszej sukienki.  Niezwykle uroczymi bukietami są również bukiety z kwiatów polnych. Szczególnie pięknie wyglądają jeśli pani młoda ma bardzo dziewczęcą urodę,  a jej sukienka jest nieco skromniejsza.

sxc.hu

sxc.hu

Dużo też zależy od pory roku w jakiej bierzemy ślub. Warunkuje to nie tylko kolorystykę bukietu ale również jego kształt. Jeśli nasza wielki dzień odbywa się jesienią będzie dobrze jeśli zdecydujemy się na jesienne kolory. A do bukietu będzie dołączona np. jarzębina.  Z pewnością w zimę jest najmniejszy problem z doborem bukietów ponieważ jest najmniejszy wybór kwiatów dlatego też decydujemy się na te, które są dostępne.