Polski lider w dystrybucji kosmetyków

Hiszpańska marka Institutio Espaniol produkuje doskonałe kosmetyki do pielęgnacji i makijażu. Jej wyłącznym dystrybutorem na polskim rynku jest hurtownia kosmetyczna Sonia, uznawana za jedną z największych w Polsce hurtowni tego typu.  W branży kosmetycznej zajmuje ona pozycję lidera w południowo- wschodniej części kraju już  od kilkunastu lat.

biznes (sxc.hu)

biznes (sxc.hu)

Ogromny wybór firm kosmetycznych
Poza hiszpańską marką hurtownia dystrybuuje także kosmetyki kilkudziesięciu innych znanych i docenianych marek, takich jak A.Cosmetics, ADIDAS, Ados, Bell, BIELENDA, Celia, Clean&Clear, CLEANIC, COTY, C-THRU, CUSSONS, DAX COSMETICS, Delia Cosmetics, DERMIKA, EVELINE, FABIO VERSO, FORTE SWEEDEN, Garnier, Gillette, GOSH, Henkel, INTER FRAGRANCE, JAN Niezebędny, Joanna, Johnson’s, JORDAN, Kamill, KOLASTYNA, LA RIVE, L’OREAL PARIS, Miraculum, Neutrogena, NIVEA, Oceanic, P&G, PUMA, P&G, Scholl, Schwarzkopf, SORAYA , WELLA.

Dystrybucja na rynku polskim i zagranicznym
Hurtownia stara się zapewniać swoim klientom najlepsze produkty ich ulubionych firm. Poza tym dbają o to, by dostawa odbywała się w czasie nie dłuższym niż 24 godziny.
Hurtownia zaopatruje nie tylko detalicznych klientów i sklepy stacjonarne, ale także sklepy internetowe.  Firma działa nie tylko na polskim rynku, ale też współpracuje z zagranicznymi firmami. Prowadzi żywą współpracę  wieloma importerami, hurtowniami i dystrybutorami produktów kosmetycznych w naszym kraju.

Profesjonalizm źródłem sukcesu
Firma stawia na profesjonalną obsługę, zatrudniając 40 wykwalifikowanych specjalistów. Poza tym angażuje się w nawiązywaniu nowych relacji z innymi firmami w branży. Dzięki temu ugruntowują swą pozycję lidera w dziedzinie dystrybucji kosmetyków.