Udane walentynki dla dwojga

14 lutego każda para obchodzi swoje święto. Każdy nas pragnie by ten dzień był wyjątkowy. Często zapominamy, że powinniśmy okazywać sobie uczucia każdego dnia, a nie tylko wtedy, gdy pokazuje nam to kalendarz… Wracając jednak do tematu, walentynki to dobra okazja żeby wyjść poza schemat i okazać sobie jeszcze więcej czułości i miłości, oraz spędzić wspólnie niezapomniane chwile.

Wspólny wyjazd

To pierwsza i jedna z najlepszych propozycji. Romantyczny weekend w Pradze, Krakowie czy innym pięknym mieście to marzenie każdej kobiety. Góry, morze czy każde miejsce, które pozwoli oderwać się od rzeczywistości jest wspaniałe! Mimo wspólnego mieszkania i widywania się na okrągło na wspólnym wyjeździe można czuć się jak nowopoznana para.

Romantyczna kolacja

romantyczna kolacja(sxc.hu)

romantyczna kolacja(sxc.hu)

Z jednej strony pomysł ten jest banalny, z drugiej na tyle klasyczny, że nigdy nie wypadnie z mody. Ty i druga połówka, świece i dobre jedzenie. Czy czegoś można chcieć więcej. Taka kolacja to dobry moment na flirt, zapomnienie, że znamy się jak łyse konie i poznawanie się na nowo. Pierwsza randka po 5 latach związku jest możliwa!

Deser

Koronkowa bielizna, wspólna kąpiel czy masaż z olejkami eterycznymi? Czemu nie! Warto pamiętać, że pikanteria w związku rozbudza nasze pragnienia, zbliża nas do partnera i pozwala rozbudzić monotonny związek. W natłoku codziennych obowiązków nie zawsze mamy czas i chęć na zbliżenia, ale warto pamiętać, że bliskość pozwala się zrelaksować i odstresować.

Prezent

Walentynki wiążą się także z wręczaniem prezentów. Wiele kobiet pragnie zaręczyn właśnie w ten dzień, bo wiąże się tym romantyzm i swoista magia. Dobrym prezentem dla faceta mogą być bilety na mecz, koncert lub wyjazd na spływ Drawą. Pomysłów jest multum, warto dobrać najodpowiedniejszy dla naszego partnera, by czuł się kochany i doceniony.