marketing na lukier.

Przygotowując się na zakupy coraz częściej możemy natknąć się na usługi marketingowe. Znajdują się one zarówno w Internecie jak i w gazetach promocyjnych oraz sklepach. Wszyscy Ci, którzy przygotowują się na większe zakupy spożywcze dokładnie analizują ceny oraz przygotowują listę zakupów, dzięki czemu ich zakupy są przemyślane i dokładnie zrobione.

Obecnie prawie wszystko co można legalnie kupić jest poddawane marketingowi. Nawet najdrobniejsze rzeczy takie jak słodka posypka. Nic dziwnego, że działania marketingowe dają bardzo dobry skutek, ponieważ większość która się kusi na takie słodkości to dzieci namawiające rodziców na ich zakup lub mamy, które chcą zrobić dzieciom niespodziankę.

Jeśli nie wiemy do czego możemy użyć takiej posypki doskonałym pomysłem będą np. lody lub babeczki.  Nie martwcie się, że posypka jest krucha i nie będzie się utrzymywać na babeczkach. Dodatkowo możemy zrobić lukier, który na pewno poprawi jakość przylepiania się posypki do babeczek. Poniżej podamy kilka sposobów aby zrobić lukier.

sxc.hu

sxc.hu

  1. Najprostszym sposobem będzie wsypanie do garnka 10 czubatych łyżeczek cukru, dodatkowo dodanie 4 łyżek gorącej wody oraz dodać kilka kropel olejku lub aromatu. Całość mieszamy na ogniu i po chwili ścigamy i nadal mieszamy. Taki lukier możemy dodać na nasze babeczki, a następnie posypać je nasza posypką.
  2. Jeśli chcemy zrobić lukier kolorowy z naturalnych barwników najlepiej i najłatwiej będzie zrobić różowy lukier. Zasada jest prosta. Dajemy szklankę cukry pudru ok. 2-3 łyżek soku z cytryny oraz kilka(10 max) kropel soku z buraczków. Wszystko mieszamy na małym ogniu. Jeśli zrobi nam się jednolita masa lukier gotowy.