Wygoda czy przygoda?

Co jest ważniejsze, przeżycie fantastycznej przygody czy spędzenie urlopu w warunkach komfortowych, a najlepiej bez wychodzenia z hotelu? Jedno nie wyklucza drugiego, ale chyba większość przyzna, że przygoda kojarzy się właśnie z warunkami raczej survivalowymi. Zjazdy kajakowe, piesze kilkukilometrowe wycieczki i spanie pod namiotem – to większości z nas przychodzi na myśl, kiedy myślimy o przygodzie. Jednak należy pamiętać, że są różne typy ludzi i każdy lubi co innego.

Fantastyczna przygoda to nie tylko miejsce, ale też ludzie, którymi się otaczamy. Nie trzeba jechać na drugi koniec świata, żeby urozmaicić swoją codzienność i zyskać wspomnienia na całe życie. Wystarczy doborowe towarzystwo i jakieś miejsce do spania, np. domki letniskowe sprzedaż. Takie domki kojarzą się z młodzieńczymi i beztroskimi wypadami z paczką znajomych, nocnym kąpaniem się w jeziorze i kiełbaskami pieczonymi przy ognisku.

Oczywiście, swoją fantastyczną przygodę możemy przeżyć i w pięciogwiazdkowym hotelu z profesjonalną obsługą. To wszystko jest kwestią indywidualną. Jeżeli masz wspaniałych ludzi, którymi się otaczasz, jesteś gotowy podjąć ryzyko i nie boisz się nowych wyzwań to przeżycie wspaniałej przygody stoi przed tobą otworem. Czasem warto zaryzykować i nie myśleć ciągle o konsekwencjach swoich działań tylko poddać się chwili. Życie mamy tylko jedno i trzeba z niego brać pełnymi garściami, bo częściej żałujemy rzeczy, których nie zrobiliśmy, niż tych, które zrobiliśmy i odnieśliśmy porażkę.

przygoda

przygoda